Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Zagłosuj i wyjedź do Brukseli – kupony do jutra
Zapraszamy do udziału w konkursie związanym z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Wystarczy wypełnić kupon konkursowy oraz - co najważniejsze! - 7 czerwca wziąć udział w głosowaniu.

Wśród uczestników zabawy wylosujemy cztery osoby, które wezmą udział w bezpłatnej wizycie studyjnej w Brukseli, ufundowanej przez Urząd Marszałkowski. Na zgłoszenia czekamy do piątku (5 czerwca). Kupony można pobrać również na naszej stronie internetowej – czekamy na nie do jutra do godziny 11.

Konkurs organizujemy wspólnie z „Expressem Bydgoskim” i „Nowościami”. Aby wziąć udział w losowaniu wizyty studyjnej w Brukseli, należy najpierw zadeklarować swój udział w wyborach wypełniając specjalny kupon (drukowany w obu tytułach i do pobrania na naszej stronie internetowej) oraz zgodzić się na zrobienie fotografii podczas głosowania w najbliższą niedzielę. Wizytę w instytucjach europejskich przygotowało Biuro Informacyjne Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Brukseli.

Wypełnione kupony można wysłać pocztą elektroniczną na adres
konkurs@kujawsko-pomorskie.pl Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , osobiście wrzucić do urny ustawionej w holu Urzędu Marszałkowskiego.

Kupon do pobrania tutaj  http://www.kujawsko-pomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12245&Itemid=1

 

 

 

Losowanie czterech osób, które wyjadą do Brukseli odbędzie się jutro (piątek) o godzinie 11.30

Beata Krzemińska Rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego (056) 6218 227, 602510152

 

 

b.krzeminska@kujawsko-pomorskie.pl rzecznik@kujawsko-pomorskie.pl