Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
kreska kreska

Newsletter

belka
PORAŻKA SZCZYPIORNISTÓW PIOTRKOVII 42-27(25-12)!!!
Po ciężkim meczu, zespół MKS-u PIOTRKOVII przegrał na własnym parkiecie z zespołem MKS ELTRONIK BRODNICA 42-27 (25-12).

Była to czwarta z rzędu porażka szczypiornistów z Piotrkowa Kujawskiego. Od początku spotkania zarysowała się przewaga gości z Brodnicy. W 6 minucie Piotrkovia przegrywała 6-0.Brodniczanie cały czas kontrolowali wynik i powiększali przewagę. W 20 minucie na tablicy widniał wynik 17-6 dla przyjezdnych. Zawodnicy Piotrkowa oraz trener nie mogli znależć sposobu na zmniejszenie rezultatu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 25-12. Po przerwie trener Piotrkovii ustawił obronę „4-2″ i wtedy w 37 minucie wynik był 25-17. W 38 minucie dwa wykluczenia 2 minutowe dla Piotrkovii i goście znów zwiększaja przewagę do 12 bramek.Wynik w 43 minucie to 30-18. Od 49 minuty do 54,  3 wykluczenia 2-minutowe dla szczypiornistów Piotrkovii w tym jedna czerwona kartka wykluczająca zawodnika z gry (Wdzięczny Krzysztof). W 56 minucie widniał na tablicy wynik 42-24 dla Brodniczan. Ostatnie 3 bramki w meczu  zdobyła Piotrkovia.Po niezbyt udanym meczu Piotrkovia uległa 42-27.

Wykluczenia 2-minutowe : Piotrkovia – 7 , Eltronik Brodnica – 2
Żółte kartki : Piotrkovia – 4 , Eltronik Brodnica – 3
Czerwone kartki : Piotrkovia – 1 , Eltronik Brodnica – 0
Maciej Dąbrowski (rocznik 1996), zdaniem trenera zaliczył udany debiut przed własną publicznością w zespole Piotrkovii )

Skład PIOTRKOVII:  P. Adamkiewicz(B),M.Danielewski(B) – S. Hełminiak(9 bramek), M.Kubicki(4 bramki), S.Danielewski(5 bramek), M.Grudzień(1 bramka), K.Wdzięczny (3 bramki),M.Lichmański(4 bramki),M.Szczechowicz(1 bramka), A.Brużdziński, J.Lichmański, M.Kardasz, M.Dąbrowski
W najbliższą niedzielę (04.12.2011  godz.16.00) MKS Piotrkovia zmierzy się na wyjeżdzie z Salusem Przedecz w hali w Kole.