Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
„PIASTOWSKIM SZLAKIEM Z MAŁYM PRZEDSZKOLAKIEM„
Nasze przedszkole od września ruszyło „pełną parą’’, wyruszyliśmy Szlakiem Piastowskim.

Niecodzienną przygodę zaczęliśmy od poznania legend, podań i mitów kujawskich. Wzbogaciliśmy kąciki kujawskie w salach i odnowiliśmy wystrój naszej Izby Regionalnej, odwiedziliśmy w Kruszwicy Piasta Kołodzieja i Mysią Wieżę - pozostałość po zamku zbudowanym przez Kazimierza Wielkiego.

Spacerujemy również ulicami naszego miasta obserwując i zwiedzając ciekawe miejsca i zabytki. Nasza bezpieczna i ciekawa podroż zakończy się wyprawą do Skansenu Kujawsko- Dobrzyńskiego w Kłóbce.

Tradycją naszego przedszkola stały się dni adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych. W ostatni tydzień sierpnia zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do zwiedzania i zapoznania się z bajkowymi salami, malowniczym placem zabaw oraz całym obejściem przedszkola.