Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
WIGILIA W ŚWIETLICY OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM
Świetlica opiekuńczo-wychowawcza działająca przy Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim już po raz czwarty organizuje wspólną wieczerzę wigilijną.

W dniu 15 grudnia w Szkole Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim o godz. 16:00 odbył się występ artystyczny dzieci pt. „Kolęduje Tobie moje serce”, nawiązujący do narodzin Jezusa Chrystusa. Piękne stroje oraz wspólne kolędowanie dzieci, rodziców oraz zaproszonych gości było miłą okazją do refleksji. Nad wszystkim czuwała p. Iwona Siutkowska – wychowawca świetlicy, natomiast całą oprawę muzyczną zapewnił p. Krzysztof Nejman, nauczyciel muzyki ze Szkoły Podstawowej w Piotkrowie Kujawskim.

Po przedstawieniu dzieci wraz z rodzicami i gośćmi zasiadły przy stole do wspólnej wieczerzy i podzielenia się opłatkiem. Miłym akcentem były prezenty podarowane przez zaproszonych gości w tym: Burmistrza Miasta i Gminy Mirosława Skoniecznego, Przewodniczącego Rady Piotra Siutkowskiego, Jerzego Waszaka, Teresą Kowalską, Monikę Wisłocką-Przybyłę, Teresę Betlińską za co im serdecznie i z całego serca dziękujemy.