Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Ogłaszamy regulamin VIII Ogólnokrajowego Konkursu
Prezes KRUS Henryk Smolarz zatwierdził regulamin dorocznego konkursu służącego promocji zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

Organizatorami konkursu są Mnisterstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Inspekcja Pracy, a także instytucje i organizacje działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w gospodarstwach rolnych, jak również producenci maszyn i urządzeń rolniczych, jeśli zadeklarują swój udział.
Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński. Patronat medialny sprawują czasopisma „Agro Serwis” i „AGROmechanika”.
Konkurs prowadzony jest dla osób prowadzących indywidualną produkcyjną działalność rolniczą i dla zakładów rolnych. Zainteresowanych udziałem w tegorocznej edycji prosimy o dokonywanie zgłoszeń na formularzu dostępnym w jednostkach KRUS w nieprzekraczalnym terminie do 15 marca 2010r..