Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Fundusze Europejskie dla przedsiębiorczych w 2013 roku
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na spotkania informacyjne „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorczych w 2013 r.”.

 

W roku 2013 r. odbędą się ostatnie konkursy na dofinansowanie projektów z Funduszy Europejskich przyznanych Polsce na lata 2007-2013. W związku z tym Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przygotował cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą, podczas których omówione zostaną możliwości uzyskania dofinansowania na założenie i rozwój firmy.
 
Spotkanie dla przedsiębiorców i osób zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej z Radziejowa i Powiatu Radziejowskiego odbędzie się 5 lutego 2013 r. w Radziejowie w Urzędzie Miasta, ul. Kościuszki 20/22, sala 27 w godzinach 10.00-13.30.

Nabory uczestników spotkań prowadzone są w trybie elektronicznym za pomocą formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie www.mojregion.eu w zakładce Szkolenia (Fundusze Europejskie dla przedsiębiorczych). Liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 54 235 67 21 lub 54 235 67 12.
 
Podczas spotkań przedstawiona zostanie oferta dotacji z powiatowych urzędów pracy w ramach projektu systemowego „Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko-pomorskiego”, pożyczek Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego oraz usługa  Punktu Konsultacyjnego KSU przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. - „Asysta w rozpoczynaniu działalności gospodarczej”. Osoby zwolnione z pracy w wyniku restrukturyzacji lub likwidacji zakładu dowiedzą się, jakie możliwości wsparcia oferuje im Program Kapitał Ludzki.

Ponadto konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego przedstawią zarys konkursów skierowanych do przedsiębiorców przewidzianych na bieżący rok w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Planowany jest też udział w spotkaniach przedstawicieli Lokalnych Grup Działania, które w tym roku będą ogłaszały konkursy dla przedsiębiorców z obszarów wiejskich. Na zakończenie każdego ze spotkań będzie możliwość konsultacji indywidualnych z przedstawicielami instytucji udzielających wsparcia ze środków unijnych.
 
Pozostałe spotkania będą miały miejsce:

  • 29 stycznia 2013 r. we Włocławku w Przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego ul. Bechiego 2, Sala 31,
  • 1 lutego 2013 w Rypinie w Rypińskim Centrum Sportu, ul. Dworcowa 11,
  • 7 lutego 2013 r.w Aleksandrowie Kujawskim w Urzędzie Miasta, ul. Słowackiego 8, I piętro sala 121
  • 12 lutego 2013 r. Lipnie w Urzędzie Miasta, Plac Jana Dekerta 8, Sala Ślubów.