Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
PODZIĘKOWANIA OD „ZJEDNOCZONYCH”
Zarząd oraz wszyscy zawodnicy zrzeszeni w klubie M.L.K.S „Zjednoczeni” pragną serdecznie podziękować włodarzą Miasta i Gminy Piotrków Kujawski

za życzliwość okazywaną klubowi, licząc na dalszą oraz coraz lepszą współpracę.
Działalność klub M.L.K.S. „Zjednoczeni” jest współfinansowana ze środków UMiG w Piotrkowie Kujawskim w ramach wspierania sportu kwalifikowanego.
        Bardzo dziękujemy naszym sponsorom, za okazaną hojność, która jest bezcenna. Sprzęt piłkarski, który zakupiliśmy dzięki pomocy lokalnych przedsiębiorców, pozwoli rozwijać pasję jaką jest dla nas piłka nożna. Cieszymy się, że są jeszcze w naszym mieście ludzie, którym nie jest obojętny los dzieci, młodzieży oraz dorosłych zrzeszonych w klubie M.L.K.S„Zjednoczeni”.
           Zarząd klubu szczególnie pragnie podziękować Państwu Beacie i Sławomirowi Graczyk, właścicielom Sali Biesiadnej „U GRACZYKA”, którzy zakupili na rzecz klubu komplet strojów piłkarskich z logo sponsora. Dziękujemy również za bezpłatny transport na mecz do Brześcia Kuj. Limuzyną, którą każdy zainteresowany może wynająć min. na śluby, studniówki i inne imprezy okolicznościowe. Państwo Graczykowie przekazali również pomoc finansową, którą przeznaczyliśmy na statusową działalność klubu.  
         Osobne podziękowania należą się Proszkowni Mleka „LACPOL”, która od lat wspiera piotrkowski klub i dzięki niej w przyszłości będziemy mogli cieszyć się z sukcesów naszych zawodników. Dzięki firmie LACPOL, juniorzy młodsi popularnych „United” zagrają w strojach piłkarskich z logo sponsora.   Pomoc jaką otrzymaliśmy od kierownictwa LACPOLU, okazała się bezcenna dla rozwoju drużyny seniorów oraz grup młodzieżowych naszego klubu. 
          Kolejnym sponsorem, który wspomógł „Zjednoczonych” jest BANK SPÓŁDZIELCZY w Piotrkowie Kujawskim.  Pomoc jaką otrzymaliśmy dzięki uprzejmości kierownictwa Banku Spółdzielczego przeznaczyliśmy na zakup sprzętu sportowego dla naszych zawodników.
      Zarząd klubu bardzo dziękuje Panu Sławomirowi Mikołajczakowi, włascicielowi motoryzacyjnego sklepu „KARDAN”, który znajduje się na ul. 1-go Maja. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług szerokiego asortymentu sklepu „Kardan”. Pomoc jaką uzyskaliśmy od Pana Sławomira Mikołajczaka przeznaczyliśmy na statusową działalność klubu.
     W funkcjonowaniu „niebiesko - żółtych” pomogli nam również Państwo Wanda i Marian MILA właściciele „Sklepu Wielobranżowego” od których otrzymaliśmy duże wsparcie.
Ogromne podziękowania należą się także Panu Grzegorzowi Woźniakowi, który zakupił na rzecz klubu wodę mineralną oraz bezpłatnie zapewnił transport drużynie seniorów na mecze wyjazdowe.
            Zarząd klubu dziękuje również Panu Łukszowi Gawrońskiemu właścicielowi firmy brukarskiej „GAW-BRUK”, Panu Janowi Kubackiemu właścicielowi hurtowni „KUBA”, Panu Arkadiuszowi Rybakowi, Panu Krzysztofowi Nowackiemu, oraz grupie listonoszy z Piotrkowa Kuj. którzy bardzo pomogli naszemu klubowi.
            Dziękujemy także Panu Wojciechowi Kucharskiemu za relacje fot z meczy rozgrywanych w Piotrkowie Kujawskim.
Zarząd „Zjednoczonych” poszukuje również kolejnych darczyńców którzy chcieliby ufundować stroje piłkarskie grupie trampkarzy grających w naszym klubie.
            Losy klubu, sponsorów ciekawe wypowiedzi kibiców można śledzić na stronie internetowej  www.mlkszjednoczeni.futbolowo.pl 
            Osobne podziękowania należą się naszym wspaniałym kibicom, bez których trudno sobie wyobrazić Zjednoczonych Piotrków Kujawski.                                     
  
                                                                       Ze sportowymi pozdrowieniami

                                                                           Zarząd klubu „Zjednoczeni”