Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Podsumowanie roku 2010 przez wędkarzy RSW Piotrków Kujawski
W dniu 22.01.2011 r. Wędkarze Koła nr 1 RSW w Piotrkowie Kujawskim spotkali się aby podsumować rok 2010, stwierdzając jednocześnie, że nie był to rok najlepszych połowów.

W zebraniu uczestniczyli również goście zaproszeni: Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Arkadiusz Rybak, Dyrektor MGOKSiR Pan Marek Marynowski, Pan Marian Michalik, Przedstawiciel Urzędu Miasta i Gminy Pan Mirosław Czynsz, oraz prezes Koła PZW Pan Piotr Matuszak.
Zebranie przebiegało w miłej, spokojnej atmosferze, a wędkarze otrzymali nagrody i upominki z rąk Przewodniczącego Rady Miejskiej, Prezesa Koła RSW Jacka Nowackiego, Dyrektora MGOKSiR oraz przedstawiciela OSP. I miejsce oraz tytuł Mistrza Koła RSW Piotrków Kujawski zdobył Henryk Mazgaj. II miejsce i tytuł I vicemistrza zdobył Grzegorz Kaniewski. III miejsce i tytuł II vicemistrza zdobył Jerzy Kaźmierczak.
Na zakończenie zebrania głos zabrali goście zaproszeni, którzy serdecznie podziękowali za zaproszenie oraz miłe przyjęcie przez członków RSW Piotrków Kujawski.

                                                     Karol Woźniak