Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Festiwal Lekkoatletyczny dla wszystkich mieszkańców
Europejski Festiwal Lekkoatletyczny odbędzie się 3 czerwca na bydgoskim stadionie Zawiszy.

Ta cykliczna, największa w regionie międzynarodowa impreza sportowa przyciąga rokrocznie wiele gwiazd światowego formatu oraz rzesze kibiców lekkoatletycznych. W tym roku festiwal jest elementem obchodów Święta Województwa. Zapraszamy reprezentantów samorządów lokalnych do wzięcia udział w licznych konkurencjach i zabawach towarzyszących imprezie.
Europejskiemu Festiwalowi Lekkoatletycznemu będzie towarzyszył rodzinny festyn na obiektach Zawiszy. Zabawa organizowana wspólnie z Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park rozpocznie się o godzinie 17. Organizatorzy planują wiele atrakcji dla wszystkich uczestników.
Zapraszamy zespoły reprezentujące gminy (dzieci, młodzież, przedstawicieli władz samorządowych) do wzięcia udziału w licznych konkurencjach i zabawach. Planowane są m.in. próba bicia rekordu Guinnesa w biegu sztafetowym 30 minutowym, wyrzut piłki z autu na odległość, przeciąganie liny, podbijanie piłki nożnej (żonglerka), wyścigi w workach, bieg na czas, skok wzwyż przez gumę oraz wiele innych.
Na zwycięzców każdej konkurencji czekają nagrody, które zostaną wręczone podczas festiwalu. Dla uczestników festynu przewidziany jest darmowy poczęstunek. Kluby kibica wspierające przedstawicieli swoich gmin podczas festynu oraz zawodników startujących w festiwalu otrzymają specjalne nagrody (za najlepsze przebrania i doping). Zgłoszenia zespołów prosimy nadsyłać do 20 maja na adres e-mail: office@efl.bydgoszcz.pl lub nr faxu +48 52 341 71 76. Każda zgłoszona drużyna otrzyma do 25 maja 2011 szczegółowy program festynu.
Proponujemy również udział w specjalnym biegu samorządowca (1000 metrów), w którym mogą wziąć udział przewodniczący rad gmin, powiatów i miast oraz wójtowie, burmistrzowie, starostowie i prezydenci. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 20 maja na adres e-mail: office@efl.bydgoszcz.pl lub nr faxu +48 52 341 71 76.
Podczas festynu istnieje też możliwość zaprezentowania się przez samorządy na scenie oraz przygotowania i wystawienia stoisk promocyjnych przez miasta i gminy, LGD, organizacje lub przedsiębiorców. Stoiska promocyjne mogą być wystawiane bezpłatnie z możliwością prowadzenia handlu. Zgłoszenia zainteresowania i możliwości przygotowania stoisk, a także ewentualnych potrzeb infrastruktury technicznej (np. prąd) do 20 maja na adres e-mail: office@efl.bydgoszcz.pl lub nr faxu +48 52 341 71 76.

Beata Krzemińska
Rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego

(056) 6218 227
602510152

b.krzeminska@kujawsko-pomorskie.pl  
rzecznik@kujawsko-pomorskie.pl