Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Rozpoczęcie sezonu przez Koło RSW w Piotrkowie Kujawskim
W dniu 8 maja 2011 roku wędkarze z koła RSW Piotrków Kujawski rozpoczęli nowy sezon wędkarski.

W zawodach tych uczestniczy 20 wędkarzy, którzy rozpoczęli nowe zmagania o tytuł „Mistrza Koła” na jeziorze Gopło w miejscowości Byszewo. Jak co roku Zarząd Regionalnego Stowarzyszenia Wędkarskiego organizuje imprezę na „Dzień Dziecka”. W tym roku zawody odbyły się w dniu 5 czerwca 2011 roku.

W imprezie tej uczestniczyło 19 młodych adeptów sztuki wędkarskiej. Zawody te odbyły się na prywatnym stawie w miejscowości Szewce. Opiekę nad młodzieżą i pomoc sprawowali wszyscy członkowie zarządu oraz rodzice. Organizatorami byli Zarządy Ochotniczej Straży Pożarnej, Regionalnego Stowarzyszenia Wędkarskiego oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Kujawskim. Imprezę tą otworzył Prezes Koła RSW Kolega Jacek Nowacki, który bardzo miło i ciepło przyjął wszystkich uczestników. W wyniku zaciętej rywalizacji zwycięzcami zawodów okazali się:
I miejsce Bartosz Michalak
II miejsce Dawid Lewandowski
III miejsce Inez Benedykcińska

Organizatorzy tej imprezy chcą na podziękować koledze Ireneuszowi Szczepankiewiczowi za udostępnienie stawu i pomoc w realizacji zawodów. Po podsumowaniu złowionych ryb kolega Prezes Jacek Nowacki podziękował wszystkim uczestnikom oraz wręczył puchary i upominki od organizatorów.

                                                        Sekretarz RSW
                                                        Karol Woźniak