Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Zawody o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Piotrkowie Kujawskim.
14 sierpnia 2011 roku po raz kolejny odbyły się zawody o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Piotrkowie Kujawskim Pana Arkadiusza Rybaka.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: seniorów i juniorów. W imprezie wzięło udział 12 seniorów oraz 6 juniorów, w tym jedna juniorka. Zawody te odbyły się na Jeziorze Gopło w miejscowości Byszewo. Przewodniczącego Rady Miejskiej reprezentował kolega Mirosław Czynsz z Urzędu Miasta i Gminy. Po czterogodzinnych zmaganiach z mgłą i rybą komisja sędziowska w składzie: Przewodniczący Jacek Nowacki, zastępca Stanisław Paczkowski i Sekretarz Karol Woźniak ustaliła  kolejność w kategorii „Senior”, która przedstawia się następująco:
I miejsce – Adrian Wiśniewski
II miejsce – Ireneusz Szczepankiewicz
III miejsce – Andrzej Goc.
W kategorii Juniorów
I miejsce – Krzysztof Siutkowski
II miejsce Katarzyna Przybysz
III miejsce Michał Sobczyński
Organizatorzy zawodów ufundowali puchary w kategorii „Junior”, „Senior” za złowienie „Największej ryby”. Największej rybę w kategorii seniorów złowił kolega Andrzej Goc, wśród „Juniorów” Krzysztof Siutkowski. Zarząd Regionalnego Stowarzyszenia Wędkarskiego w Piotrkowie Kujawskim oraz członkowie składają podziękowania Panu Arkadiuszowi Rybakowi za ufundowane puchary. Również tą samą drogą nasze Stowarzyszenie chce podziękować Panu Burmistrzowi Mirosławowi Skoniecznemu za ufundowanie pucharów na zawody które odbyły się w dniu 24 lipca 2011 roku. Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy  i zapraszamy na kolejne zawody.
                                                                                            Karol Woźniak