Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Komunikat w sprawie rządowego programu wspierania osób pobierających świadczenia pielęgnacyjne
Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim – świadczenia rodzinne, informuje o dodatkowym świadczeniu w wysokości 100 zł miesięcznie.

Pomoc będzie przyznawania na wniosek ww. osób. Pomoc będzie wypłacana w przyjętym terminie wypłaty świadczenia pielęgnacyjnego w listopadzie i grudniu 2011r . Wnioski powinny zostać złożone w terminie do 31 października 2011r. Osoby, którym świadczenie pielęgnacyjne za miesiąc listopad lub grudzień 2011 r., będzie przyznane po 31 października 2011 r., wniosek o przyznawanie powinny złożyć w terminie 7 dni od dnia, w którym decyzja o przyznaniu prawa do świadczenia pielęgnacyjnego stała się ostateczna.


Prosimy o zgłaszanie się do Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim w celu pobierania wniosków.