Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
W Piotrkowie Kujawskim Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz czternasty.

W tym roku został pobity kolejny rekord. Udało się zebrać 11.452,88 zł. Pieniądze zbierało 28 wolontariuszy ze szkół podstawowych w Piotrkowie Kujawskim, Byczu i Dębołęce oraz uczniowie Gimnazjum w Piotrkowie Kujawskim. Do akcji włączyli się również najmłodsi z Przedszkola Samorządowego w Piotrkowie Kujawskim.

Na scenie ustawionej na rynku miejskim wystąpiła Orkiestra Dęta OSP MGOKSiR z Piotrkowa Kujawskiego, zagrały zespoły rockowe FREAK i SAVIOR działające przy MGOKSIR. Swoje programy wokalne zaprezentowały dzieci ze szkół podstawowych w Piotrkowie Kujawskim, Dębołęce i Byczu oraz Gimnazjum. Zatańczył Adrian Banasiak.

O godzinie 2000 nad Piotrkowem rozbłysnęło światełko do nieba (czyli pokaz fajerwerków). Przeprowadzono również licytacje gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku podarowano na licytację między innymi rocznego kucyka oraz tort z logo WOŚP. To już jubileuszowy XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czas więc na podsumowania.

W ciągu czternastu lat dzięki otwartym sercom mieszkańców gminy Piotrków Kujawski udało się zebrać ponad 105.816,61 zł. Jak co roku szefem sztabu był pan Marek Marynowski Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Kujawskim. Program artystyczny prowadziła pani Wanda Wiatrowska a w sztabie pracowali: Dyrektor Stanisław Kwiatkowski, W- ce dyrektor Marianna Bernaciak, pani Arleta Petek, pani Małgorzata Bolewska, pani Alicja Wójcik, pani Anna Kaleta i pan Arkadiusz Szczurowski. Dla wolontariuszy przygotowano kanapki i herbatę a wieczorem gorący posiłek.

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc strażakom z OSP Piotrków Kujawski, Policji, pracownikom MGOKSiR, pracownikom biblioteki oraz wszystkim którzy pomagali przy organizacji XX Finału WOŚP w Piotrkowie Kujawskim.

                                                                          M-GOKSiR