Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
FERIE ZIMOWE 2012 W MGOKSiR
W dniach od 13 lutego do 24 lutego – jak co roku w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Kujawskim,

na dzieci czekało wiele atrakcji. Codziennie odbywały się zajęcia świetlicowe na których dzieci rozwijały swoje zdolności plastyczne, uczestniczyły w grach i zabawach grupowych. Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością tworząc papierowe stroje dla lalek oraz ogromne papierowe akwarium.

W dniu 14 lutego dzieci wykonywały ozdobne kartki z okazji walentynek. Na scenie dzieci zaprezentowały również swój talent wokalny podczas zabawy karaoke „Mini lista przebojów”

Wszyscy chętnie uczestniczyli w zajęciach kulinarnych tworząc fantazyjne kanapki, które następnie z wielką przyjemnością zostały skonsumowane przez uczestników. Tradycją stało się organizowanie turniejów szachowych dla najmłodszych połączone z nauką.

Młodzi sportowcy mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas zawodów w tenisie stołowym, który został rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych.
Zostało zorganizowane również ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek, a ponieważ zimowa aura dopisała dzieci chętnie brały udział w zabawach na śniegu.
Zostały zorganizowane wyjazdy do kina w Koninie oraz na pobliski basen w Radziejowie.
We wtorek 21 lutego odbyła się zabawa karnawałowa z konkursem na najciekawszy strój. Podczas zabawy zgodnie z kujawską tradycją na scenie pojawili się również przebierańcy z kozą. Liczna grupa dzieci wraz z rodzicami zasiadła na widowni podczas przedstawienia Teatru Art Re z Krakowa pt. „Kopciuszek”.

W ostatnim dniu ferii, uczestnicy otrzymali nagrody za wyróżnienia w poszczególnych konkursach i turniejach a także drobne upominki dla wszystkich dzieci uczęszczających na zajęcia w MGOKSiR.

                                     MGOKSiR w Piotrkowie Kujawskim