Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Złodziej obciążników poszukiwany
Radziejowscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży obciążników kolejowych.Do przestępstwa doszło na terenie magistrali węglowej w Zakręcie.

O przestępstwie poinformowano policjantów w sobotę (10.03). W Zakręcie(gm. Piotrków Kujawski) nieustalony do tej chwili sprawca, dokonał kradzieży 28-obciążników trakcji kolejowej. Starty wyceniono na kilka tysięcy złotych. Mundurowi na miejscu zdarzenia dokonali oględzin, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, które pomogą ustalić, kto dokonał tej kradzieży. Obecnie policjanci ustalają przebieg tego zdarzenia, w celu jak najszybszego schwytania przestępcy oraz odzyskania skradzionych przedmiotów.

W związku z tym zdarzeniem Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie, zwraca się do wszystkich świadków lub osób mających wiedzę o tym przestępstwie o kontakt pod numerem tel. 997, 0542318400 lub telefon zaufania 054285411, lub z Posterunkiem Policji w Piotrkowie kujawskim.

Zapewniamy anonimowość.

asp. Marcin Krasucki
oficer prasowy KPP Radziejów