Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Uszkodzenie pomieszczenia MOSiR w Połajewie
Policjanci z Posterunku Policji w Piotrkowie Kujawskim poszukują sprawców uszkodzenia mienia w ośrodku wypoczynkowym w Połajewie. Właściciel wycenił straty na 1000zł.

Do zdarzenia doszło w przedświątecznym tygodniu na terenie ośrodka wypoczynkowego w Połajewie. Nieustaleni sprawcy uszkodzili drzwi wejściowe w pomieszczeniu należącym do miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Kujawskim. Po wejściu do środka wandale urządzili libację alkoholową a następnie zdemolowali budynek, wybijając szyby w oknach oraz uszkadzając wyposażenie. Straty wyceniono na 1000 złotych.
Policjanci na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady, które pomogą ustalić sprawców tego przestępstwa.

W związku z tym zdarzeniem Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie, zwraca się do wszystkich świadków lub osób mających wiedzę o tym przestępstwie o kontakt pod numerem tel. 997, 0542318400 lub telefon zaufania 0542854113.

Zapewniamy anonimowość.

asp. Marcin Krasucki
oficer prasowy KPP Radziejów