Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Wyjazd piłkarzy MLKS Piotrków Kujawski na mecz T-Mobile Ekstraklasy.
W niedziele 2.12.2012 r Drużyny MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski grupa seniorów i juniorów młodszych

wyjechała na mecz pomiędzy Lechią Gdańsk a Zagłębiem Lubin.
     Spotkanie odbyło się w Gdańsku na PGE Arena uznawaną za wizytówkę Euro 2012. Opisywana jako jeden z najpiękniejszych stadionów w Europie. Jest to multifunkcjonalny, nowoczesny obiekt sportowy, pełniący rolę centrum biznesu, rozrywki i rekreacji. Zaprojektowana tak, by móc organizować wielkie imprezy nawet do 45 tys. widzów: mecze piłkarskie, koncerty, inne wydarzenia.
     W spotkaniu tym Zagłębie Lubin podtrzymało swoją passę meczów bez porażki - drużyna Pavla Hapala zremisowała w Gdańsku z Lechią 2:2. Był to tak naprawdę spektakl dwóch aktorów : Lechity - Razacka Traore i Szymona Pawłowskiego z Zagłębia. Ten pierwszy wystąpił w meczu, mimo odniesionej wcześniej kontuzji - jak się okazało nie przeszkodziła mu ona grać pierwszych skrzypiec na murawie. Obydwaj zawodnicy oczekują na nowe kontrakty, Traore być może zwiąże się z Legią, Pawłowski marzy o grze w ligach zagranicznych. Wiele nie brakowało, by wynik spotkania na 3:1 dla Lechii ustalił w 81 minucie Ricardinho, ale nie wykorzystał rewelacyjnej sytuacji. Jak to w piłce bywa - niewykorzystane sytuacje lubią się mścić - takim aniołem zemsty okazał się Costa, posyłając piłkę głową do siatki doprowadził do remisu 2:2. Mecz był wyjątkowo udanym spotkaniem dla obydwu drużyn, a kibicom dostarczył niezapomnianych emocji.
     Wyjazd na mecz T-Mobile Ekstraklasy w całości był sponsorowany przez Sławomira Boguckiego Przewodniczącego Rady Miejskiej w Piotrkowie Kujawskim. W podziękowaniu za trud i wysiłek włożony w reprezentowanie barw klubu oraz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski.

Zawodniczy MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski serdecznie dziękują sponsorowi.

                                                    MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski