Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Informacja z działalności KS „OLIMPIA” Nowa Wieś
za rok 2008.

W roku 2008 pracowaliśmy podobnie jak w roku poprzednim. Swoją działalność opieramy na pracy z sekcji piłki siatkowej w dwóch grupach. Wszystkich członków Klubu razem mamy 20. Grupa młodzieży gimnazjalnej przychodzi na treningi w piątki bardzo niesystematycznie, Systematycznie przychodzi na treningi 10 – 12 osób z grupy starszej.
Ta grupa reprezentuje nasz Klub na różnych zawodach sportowych i turniejach. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Jędrzej Kubisiak – kapitan drużyny, Jakub Dominiak, Dariusz Czajkowski, Rafał Habecki, Janusz Kwiatkowski, Adam Karolak, Hubert Kardasz, Przemysław Nowak, Marcin Sujkowski. W innych dniach okazjonalnie odbywają się treningi w tenisa stołowego oraz latem przygotowania do sołtysiady i piłki siatkowej plażowej.

Nasz Klub może poszczycić się w 2008 roku następującymi osiągnięciami: 
II miejsce w turnieju o puchar Burmistrza Słupcy, 
III miejsce w Radziejowskiej Lidze Powiatowej Drużyn Wiejskich, 
VI miejsce w Powiatowej Lidze Regionalnej TKKF w Radziejowie, 
II miejsce w turnieju Drużyn Wiejskich o Puchar Starosty Radziejowskiego, 
I miejsce w rundzie jesiennej Radziejowskiej Ligi Powiatowej Drużyn Wiejskich, 
II miejsce w Powiatowej Lidze Regionalnej TKKF w Radziejowie – po 5 kolejkach.

Udział w dwóch turniejach na sześć w XIV Regionalnym Grand Prix w piłce siatkowej TKKF Konin zajmując I i II miejsce. W pozostałych nie braliśmy udziału ze względu na pokrywające się terminy z naszymi ligami.
W październiku 2008 roku mieliśmy kontrolę przeprowadzoną przez pracowników Starostwa Powiatowego w Radziejowie za okres działania 2006 do września 2008 roku. Przedmiotem kontroli była zgodność działalności Klubu z ustawą o stowarzyszeniach z dnia
7 kwietnia 1989r., z późniejszymi zmianami. W wyniku kontroli nie stwierdzono żadnych uchybień.

Na działalność statutową Klubu dysponowaliśmy kwotą zaplanowaną 1 500zł z UMiG
w Piotrkowie Kuj. Na dłuższe wyjazdy korzystamy z busa z UMiG w Piotrkowie Kuj., dzięki uprzejmości Pana Burmistrza. Bardzo dobrze współpracuje się nam z miejscowym Zakładem Terapii Zajęciowej i Radą Sołecką.
W przyszłości chcemy jeszcze podnieść poziom osiągnięć i pozyskać nowych zawodników. Czekamy też z utęsknieniem na naprawę sali gimnastycznej, a szczególnie parkietu, który jest w opłakanym stanie i zagraża bezpieczeństwu zawodników.
Jeżeli nie będziemy mięli wsparcia, to działalność naszego Klubu stoi pod wielkim znakiem zapytania, bo same chęci zawodników i działaczy nie wiele mogą pomóc i nie wystarczą. Szukaliśmy sponsorów z zewnątrz, ale kto tak małemu klubowi pomoże.