Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Wielki finał WOŚP 2009 w Piotrkowie Kujawskim
Piotrkowski Sztab WOŚP podsumował tegoroczny finał.

Mieszkańcy Miasta i Gminy udowodnili po raz kolejny, że los małych dzieci nie jest im obojętny i bardzo chętnie przystąpili do XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy akcji Jurka Owsiaka .
Od wczesnych godzin rannych 42 dwóch wolontariuszy z ogromnym poświęceniem i zaangażowaniem mimo zimowej aury kwestowało z puszkami i czerwonymi serduszkami na ulicach miasta. Wszędzie było można spotkać uśmiechniętą młodzież a i przechodnie chętnie zapełniali puszki datkami.
XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piotrkowie Kujawskim tradycyjnie rozpoczęła swoim koncertem orkiestra dęta. Na specjalnej przygotowanej scenie udostępnionej nieodpłatnie przez Marka Marynowskiego zagościły zespoły dziecięce i młodzieżowe. Dzieci ze szkół podstawowych: Bycza, Dębołęki, Piotrkowa Kujawskiego, oraz przedszkola Samorządowego zaprezentowały część artystyczną dla publiczności, która licznie zgromadziła się na piotrkowskim rynku. Swoje umiejętności taneczne „Breack Dance” zaprezentował Adrian Banasiak który współpracuje z MGKSiR.
Kilka minut przed godz. 20:00 Dyrektor MGOKSiR Marek Marynowski z Prezesem Stowarzyszenia Rozwoju Miasta i Gminy w Piotrkowie Kujawskim Wandą Wiatrowską złożyli podziękowania mieszkańcom za dobre serca i hojne datki.
Podczas XVII finału w Piotrkowie Kujawskim zebrano kwotę 7.182,38 zł. Pieniądze przeznaczone są na zakup sprzętu do wczesnego wykrywania chorób nowotworowych u małych dzieci.
O godzinie 20;00 nad naszymi głowami rozbłysło „Światełko do nieba”
Na zakończenie WOŚP zagrał zespół „EquatoR”.
Dyrekcja MGOKSiR składa serdeczne podziękowania za pomoc w przebiegu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; Władzom Miasta, Policji, Druhom Ochotniczej Straży Pożarnej, Bibliotece Publicznej, całemu Sztabowi WOŚP, pracownikom MGOSiR. Firmie „Ptyś” za coroczne obdarowywanie nas smacznym tortem.

                                         „Sie ma” za rok!!! 

                                                                                          Agnieszka Rosińska