Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
„Następcy Andrzeja Grubby”
Pod takim hasłem 25 października 2008r. odbyły się w Piotrkowie kujawskim gminne rozgrywki w tenisie stołowym o tytuł : Mistrzyni i Mistrza Gminy.

Głównym organizatorem tej imprezy sportowej był pan Przewodniczący Miasta i Gminy – P. Siutkowski. Zawody sędziowali : Z. Karpiński i D. Wysocka. Rozgrywki podzielone zostały na trzy kategorie wiekowe – roczniki : 1993 – 1995, 1996 – 1997 oraz 1998 i młodsi.
W kategorii wiekowej 1993 – 1995 wśród dziewcząt : wygrała Katarzyna Małachowska, a drugie miejsce zajęła jej siostra Anna, wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Dawid Siutkowski, drugie miejsce wywalczył Michał Majewski, trzeci był Szymon Kubacki, tuż za podium znalazł się Adam Walczak.
W kategorii wiekowej 1996 – 1997 Mistrzynią gminy została Sylwia Grabowska, drugie miejsce zajęła Aleksandra Wojtczak, a trzecia była Monika Szczepańska ( wszystkie trzy dziewczyny są uczennicami Szkoły Podstawowej w Dębołęce). Wśród chłopców Mistrzem Gminy został Marcin Pieściński z Piotrkowa kujawskiego, drugie miejsce zajął Patryk Maciołek, na najniższym stopniu podium stanął Marcin Wichliński – obaj ze Szkoły Podstawowej w Dębołęce.

W kategorii wiekowej rocznik 1998 i młodsi - wygrał Hubert Karmowski – Szkoła Podstawowa w Dębołęce, drugie miejsce zajął Krzysztof Siutkowski – Szkoła Podstawowa w Piotrkowie Kujawskim, a trzeci był Krzysztof Lisiecki – również ze Szkoły Podstawowej w Dębołęce.
Zwycięzcy oraz osoby, które zajęły drugie i trzecie miejsca otrzymali : medale, dyplomy i upominki ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy.
Wszystkim uczestnikom rozgrywek dziękujemy za udział i zaangażowanie, zwycięzcom – gratulujemy, a tych których zabrakło 25. X – zapraszamy do sportowej rywalizacji i wspólnej zabawy integracyjnej za rok!