Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Historyczny awans MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski do V ligi
W minioną niedzielę na stadionie w Dobrem odbył się ostatni mecz pomiędzy liderem MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski a Lechem Dobre.

Był to ostatni mecz naszej drużyny w tym sezonie. Nasi piłkarze wystąpili w następującym składzie:
Sowada Krzysztof, Jaroński Tomasz, Betliński Mateusz, Walczak Jerzy (47”), Żak Mateusz, Wesołowski Arkadiusz, Kawczyński Kamil, Betliński Patryk, Hełminiak Seweryn, Hełminiak Piotr, Lebioda Przemysław, Palusiak Marcin, Mikołajczak Tomasz (60”), Komoterski Krzysztof (63”) oraz Lichmański Marcin (70’)
 
Po zaciętym meczu w pięknym stylu pokonali 6 drużynę klasy A i mecz zakończył się wynikiem 5 : 1 dla Zjednoczonych Piotrków Kujawski. Rywalizacja była bardzo zacięta. Dla naszego zespołu bramki strzelili:
- Betliński Patryk (19’)
- Palusiak Marcin (26”)
- Kawczyński Kamil (61’)
- Hełminiak Seweryn (74’)
- Lebioda Przemysław (88’)
Ważną informacją jest fakt, że Pan Lebioda Przemysław był najskuteczniejszym piłkarzem Zjednoczonych Piotrków Kujawski w rundzie jesienno - wiosennej zdobywając 21 bramek.
W imieniu mieszkańców Miasta i Gminy Piotrków Kujawski składamy serdeczne podziękowania dla: Prezesa Klubu Artura Żywicy, v-ce Prezesa Seweryna Hełminiaka, trenera Tomasza Jarońskiego, wszystkich zawodników, Skarbnika Arkadiusza Wesołowskiego, kierownika klubu Piotra Ciesielskiego  oraz sponsorów.
Wielkie podziękowania należą się kibicom za doping i świetną oprawę meczu, którzy jak zawsze nie zawiedli i byli z nami do końca.