Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Turniej piłki halowej
Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Piotrkowie Kujawskim uczestniczyło w dniach 12 - 14.02.2007 r.

w V Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej Szkół im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Małopolskim.
W  turnieju tym uczestniczyliśmy po raz czwarty. W 2003 r. zajęliśmy 3 miejsce na 7 drużyn,  w 2004 r. 6 miejsce na 10 drużyn, w 2005 r. 4 miejsce na 7 drużyn, w 2006 r. turniej nie odbył się z powodu tragedii narodowej - zawalenie się hali w Katowicach.
W tym roku brało udział 10 gimnazjów z Głogowa Małopolskiego, Konstancina-Jeziornej, Koluszek, Łaska, Opatowa, Piotrkowa Kujawskiego, Przeworska, Rakszawy, Spiskie Podhorne (Słowacja) i Tokarni.
Drużyna grała w składzie: Sebastian Gawroński, Przemysław Gawroński, Dawid Kuligowski, Krzysztof Małachowski, Paweł Rybicki, Sebastian Siutkowski, Marcin Śmigiel i Dawid Wastowski.
 
Trenerem drużyny jest Artur Żywica, „ojcem dyrektorem”-Jacek Wiśniewski.
 
Nasi rozegrali 5 meczów, w tym 2 wygrali.
 
Strzelcami bramek byli Krzysztof Małachowski- 4 i Sebastian Śmigiel-2.
 
W łącznej klasyfikacji zajęliśmy 7 miejsce w turnieju.
 
Turniej jest nie tylko miejscem potyczek sportowych, ale także miejscem integracji młodzieży i nauczycieli szkół noszących imię Prymasa Tysiąclecia.