Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Wystawa w Piotrkowie Kujawskim
W dniach 20-21.04.2008r. odbyła się wystawa malarska dzieci i młodzieży pracowni działającej przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Kujawskim.

Pracownia istnieje od krótkiego czasu, a już utworzyły się dwie grupy młodych artystów. Najmłodszy członek ma 6 lat, a mimo to nie brakuje mu zapału i wytrwałości w malowaniu.
Wystawa była poświęcona tematyce „Postacie z Czerwonego Kapturka” i „Martwa natura”. Dzieła cieszyły się dużym zainteresowaniem, podziwiali je wszyscy począwszy od przedszkolaków, aż po ludzi starszych.
Najmłodszych zachwycały piękne, kolorowe postacie bajkowe, które wyglądały jak żywe. Starszych natomiast technika rysowania węglem rysunkowym naturalnym oraz ołówkiem grafitowym.
Była to pierwsza wystawa malarska organizowana przez MGOKSiR.
Cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, iż mamy nadzieje, że takich wystaw będziemy mogli organizować coraz więcej oraz zwiększy się liczba zainteresowanych udziałem w pracowni. Wystawę odwiedziło około 200 osób.