Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Wspieranie przedsiębiorców korzystne dla regionu!
Rozwój regionu w dużym stopniu opiera się na dobrze funkcjonujących przedsiębiorstwach, które zatrudniają wysoko wykwalifikowaną kadrę.

Właśnie dla osób, które chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe powstał multimedialny system szkoleń Akademii PARP.
Cykl szkoleniowy to dziesięć tematów: „Jak rozwijać firmę - systemy zarządzania dla MŚP”, „Negocjacje handlowe w MŚP”, „Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem”, Windykacja należności pieniężnych i zarządzanie płynnością MŚP”, „Praktyczne zarządzanie personelem w MŚP”, „Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu w MŚP”, „Plan marketingowy w MŚP”, „Marketing internetowy i e-commerce w MŚP”, „Zarządzanie jakością w MŚP” oraz „Ochrona własności intelektualnej i przemysłowej”. Wszystkie szkolenia dostępne są na portalu edukacyjnym pod adresem  www.akademiaparp.gov.pl. W szkoleniach uczestniczy ponad 35 tyś. przedsiębiorców z całej Polski. Osoby, które jeszcze nie zdążyły skorzystać ze szkoleń Akademii PARP, mają na to czas do 30 czerwca 2008 roku.
 
Do popularności bezpłatnych szkoleń internetowych Akademii PARP wśród przedsiębiorców przyczyniło się zaangażowanie regionalnych i lokalnych władz. Dzięki ich pomocy udało się dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Eksperci Akademii PARP zauważyli, że nikt nie zna lepiej problemów lokalnych biznesmenów niż pracownicy urzędów miast i gmin. Współpraca przy organizowaniu warsztatów regionalnych oraz informowanie przedsiębiorców o możliwościach, jakie daje Akademia PARP to tylko niektóre z obszarów, przy których współpracowaliśmy.
 
Akademia PARP przygotowana została w systemie e-learningowym, który pozwala każdemu wybrać czas i miejsce szkolenia. Taki system nauki jest optymalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy nie mają czasu na regularne spotkania z trenerem. Wielu uczestników ceni sobie anonimowość, którą gwarantuje szkolenie przez Internet. Nie ma tu konieczności konfrontowania się z innymi, wykluczony zostaje zatem element stresu i zażenowania.
 
Każde ukończone szkolenie potwierdzane jest certyfikatem. Uczestnicy mogą korzystać z pomocy Opiekunów i Tutorów. Oprócz tego każdy uczestnik może wziąć udział w programie nagród i odebrać upominek od Akademii PARP. Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych z Akademią PARP!
 
Kontakt:
Infolinia 0 801 444 MSP (0 801 444 677)