Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Wyłoniono laureata Miejsko Gminnego konkursu „Śpiewaj z Hugo”.
W dniu 26 listopada 2007 roku w sali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Kujawskim

odbył się Finał Miejsko Gminnego konkursu „Śpiewaj z Hugo”. W wyniku wstępnych przesłuchań do finału konkursu zakwalifikowało się 10 uczestników, w tym: Iwona Klimczak, Anna Pankiewicz, Sylwia Linkowska, Marta Tomaszewska, Aleksandra Habecka, Angelika Fordon, Klaudia Wojnowska, reprezentujących Szkołę Podstawową w Piotrkowie Kujawskim oraz Oktawia Brauer, Daria Wiśniewska, Aleksandra Słowińska ze Szkoły Podstawowej w Byczu.
Podczas konkursu dzieci wykonywały utwór pt. „Czas uwolnić rodzinę”. Poziom był bardzo wyrównany.
Komisja w składzie: Mirosław Czynsz - przewodniczący, Krzysztof Nejman - członek, Małgorzata Palusiak - członek, Piotr Marciszewski - członek, ustaliła następujące wyniki:
I miejsce - Daria Wiśniewska - SP. w Byczu,
II miejsce - Aleksandra Habecka - SP. w Piotrkowie Kujawskim,
III miejsce - Klaudia Wojnowska - SP. w Piotrkowie Kujawskim.
            W Miejsko Gminnym konkursie wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Mirosława Skoniecznego, natomiast nagrodą główną dla Darii Wiśniewskiej będzie udział w programie estradowym, pt.:” Śpiewaj z Hugo”, który odbędzie się 14 grudnia 2007 roku o godz. 11:00 w Auli Uniwersyteckiej przy ulicy Gagarina 11 w Toruniu.
Składamy serdeczne podziękowania uczestnikom konkursu, opiekunom oraz Miejsko Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Kujawskim.