Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
PIKNIK W DOBREM 2007
Dnia 8 września 2007 r. na stadionie przy ul. Szkolnej w Dobrem odbył się Piknik organizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Powiatu Radziejowskiego i gminy z powiatu radziejowskiego.

Piknik promował program LEADER, którego głównym celem jest aktywizacja mieszkańców obszarów wiejskich poprzez budowanie potencjału społecznego na wsi, zwiększenie potencjału zdobywania środków finansowych i ich wykorzystania, a także polepszenie zarządzania lokalnymi zasobami i ich waloryzacja, w ramach zadania "Razem dla Powiatu Radziejowskiego" dofinansowanego przez Samorząd Województwa Kujawsko - Pomorskiego oraz Samorządy z terenu powiatu radziejowskiego.

Miasto i Gmina Piotrków Kujawski prezentowała na swoim stoisku dorobek rodzimych artystów m. in. obrazy i szkice, robótki ręczne, wyroby kowalstwa artystycznego, wykonane przez Panią Alinę Miętkiewicz z Piotrkowa Kujawskiego, Panią Alicję Dębowską z Anusina, Pana Andrzeja Szmidta z Piotrkowa Kujawskiego oraz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim.
Na scenie prezentował się zespół folklorystyczny PIOTRKOWIANIE oraz dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne działające przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji. Władze samorządowe składają serdeczne podziękowania współrealizatorom Pikniku w Dobrem.