Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Uwaga na oszustów internetowych
Mieszkaniec gminy Osięciny został oszukany, przy próbie zakupu telefonu komórkowego przez internet. Policja apeluje o ostrożność przy zawieraniu tego typu transakcji.

Radziejowscy policjanci, zostali poinformowani przez 21-letniego mieszkańca gminy Osięciny, o tym że został oszukany na aukcji internetowej. Mężczyzna w połowie maja tego roku, zakupił na aukcji telefon wart kilkaset złotych. Wpłacił pieniądze na konto podane w ofercie, jednak do chwili obecnej nie otrzymał zamówionego towaru. Dlatego poszkodowany postanowił zgłosić ten fakt mundurowym.

Radziejowscy śledczy, którzy zajęli się tą sprawą będą wyjaśniać wszystkie okoliczności zakupu, w celu zatrzymania oszusta.

Policjanci apelują o rozwagę. Zawierając tego typu transakcje, jeśli wymagana jest jakakolwiek wpłata pieniędzy, należy dokładnie sprawdzić wiarygodność oferenta takiej usługi.

mł.asp. Marcin Krasucki
oficer prasowy KPP Radziejów