Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Uwaga – fałszywa pracownica opieki społecznej
Mieszkanka Radziejowa została okradziona przez kobietę podającą się za pracownicę pomocy społecznej. Jej łupem padło kilka tysięcy złotych. Oszustki poszukują radziejowscy policjanci.

Poszkodowana wpuściła kobietę podającą się za pracownicę opieki do mieszkania. Ta, powiedziała jej, że otrzyma zapomogę finansową, musi tylko pokazać pieniądze jakie ma w domu, aby spisać numery banknotów.
Oszustka wykorzystała nieuwagę ofiary, zabrała pieniądze i wyszła z mieszkania. Gdy poszkodowana zorientowała się w sytuacji, o całej sprawie poinformowała policję. Oszustka to kobieta w wieku około 35 lat, 165 centymetrów wzrostu, włosy ciemne, proste.
Apelujemy o zwracanie uwagi na obce osoby w pobliżu domów, mieszkań sąsiadów, zwłaszcza osób starszych. A jeśli ktoś podaje się za przedstawiciela jakiejś instytucji, sprawdźmy to u źródła. Gdy mamy wątpliwości co do wiarygodności odwiedzających nas osób, skontaktujmy się z kimś bliskim lub z policjantami. Jeśli zauważymy taką osobę, która wzbudzi nasze podejrzenia dzwońmy na numer alarmowy Policji – 997.


                                                                                mł.asp. Marcin Krasucki
                                                                         oficer prasowy KPP Radziejów