Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Nowi policjanci w Radziejowie
Czterech nowych policjantów przybyło radziejowskiej komendzie. Wczoraj rano złożyli przysięgę na dziedzińcu komendy wojewódzkiej, a już w pierwszym tygodniu maja wyruszają na szkolenie.

Szeregi radziejowskiej policji powiększyły się o czterech nowych funkcjonariuszy. Do służby wstąpili Patryk Sławnikowski, Łukasz Opasiak, Marcin Konwent , Maciej Stawicki . Wczoraj (28.04) w Bydgoszczy, w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji nadinsp. Krzysztofa Gajewskiego, złożyli uroczyste ślubowanie.
Nowych funkcjonariuszy na radziejowskich ulicach powinniśmy zobaczyć po wakacjach. Przez najbliższe miesiące będą bowiem przechodzić odpowiednie szkolenia . Po ich zakończeniu trafią do ogniwa patrolowo- interwencyjnego w Radziejowie.
W ramach uroczystości, z okazji Narodowego Święta 3 Maja, Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy, nadinsp. Krzysztof Gajewski wyróżnił funkcjonariuszy garnizonu kujawsko-pomorskiego za wzorową służbę. Z radziejowskiej komendy nagrody otrzymali:

asp.szt. Dariusz Rolewski- kierownik Posterunku Policji w Piotrkowie Kujawskim,
asp. Ernest Prośniewski- detektyw wydziału kryminalnego,
st. sierż. Rafał Czyżewski- przewodnik psa służbowego.

                                                                  mł.asp. Marcin Krasucki
                                                             oficer prasowy KPP Radziejów