Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
PODZIĘKOWANIA OD „ZJEDNOCZONYCH”
Nasz piotrkowski klub piłkarski M.L.K.S „ZJEDNOCZENI” powstał w 1985r., wychowując w duchu sportowej rywalizacji pokolenia dzieci i młodzieży.

Dostarczył wielu sportowych emocji wiernym kibicom, którzy licznie z zamiłowania do piłki nożnej gromadzą się na stadionie przy ul. Kaliskiej, dopingując nasz zespół.
Zarząd oraz wszyscy zawodnicy zrzeszeni w klubie M.L.K.S „Zjednoczeni” pragną serdecznie podziękować włodarzom Miasta i Gminy Piotrków Kujawski, za życzliwość okazywaną klubowi, licząc na dalszą oraz coraz lepszą współpracę.
Działalność klub M.L.K.S „Zjednoczeni” jest współfinansowana ze środków UMiG w Piotrkowie Kujawskim w ramach wspierania sportu kwalifikowanego.
Bardzo dziękujemy naszym sponsorom, za okazaną hojność, która jest bezcenna. Sprzęt piłkarski, który zakupiliśmy dzięki pomocy lokalnych przedsiębiorców, pozwoli rozwijać pasję jaką jest dla nas piłka nożna. Cieszymy się, że są jeszcze w naszym mieście ludzie, którym nie jest obojętny los dzieci, młodzieży oraz dorosłych zrzeszonych w klubie M.L.K.S „Zjednoczeni”.

Zarząd klubu szczególnie pragnie podziękować Panu Arturowi Lubczyńskiemu właścicielowi sieci sklepów BASS-AVANS, który stał się oficjalnym sponsorem klubu. Dzięki firmie BASS-AVANS został zakupiony komplet strojów z logo sponsora oraz inny sprzęt niezbędny do gry w piłkę.
Bardzo dziękujemy również firmie LACPOL, która od lat wspiera piotrkowski klub i dzięki niej w przyszłości na pewno będziemy mogli cieszyć się z sukcesów naszych zawodników. Pomoc jaką otrzymaliśmy od kierownictwa LACPOLU przeznaczyliśmy na statusową działalność klubu.
Kolejnym sponsorem, dzięki któremu nasi zawodnicy dobrze prezentują się na boisku jest firma DMD BIS. Dziękujemy panom Dawidowi i Michałowi Malickim, przedstawicielom firmy za przekazanie strojów oraz dresów piłkarskich z logo DMD BIS drużynie seniorów naszego klubu.

Zarząd klubu w imieniu sekcji młodzików grających w „Zjednoczonych” bardzo dziękuje firmie P.W INTER AUTO państwa Królikowskich za ufundowanie dresów piłkarskich z logo sponsora. Z pewnością nasza młodzież będzie w rundzie wiosennej wspaniale prezentowała się w nowych dresach.
W funkcjonowaniu klubu pomagają nam również BANK SPÓŁDZIELCZY w Piotrkowie Kuj., właściciele sklepu TECH-MILK państwo Dzięciołowscy oraz właściciele hurtowni budowlanej GEMINI z Radziejowa, dzięki którym możemy założyć prysznice w naszej szatni.
Zarząd klubu poszukuje również kolejnych darczyńców którzy chcieliby ufundować, sprzęt sportowy oraz stroje piłkarskie grupie trampkarzy grających w „Zjednoczonych
Losy naszego klubu, sponsorów, ciekawe wypowiedzi kibiców można śledzić na stronie internetowej klubu www.mlkszjednoczeni.futbolowo.pl
Osobne podziękowania należą się naszym wspaniałym kibicom, bez których trudno sobie wyobrazić Zjednoczonych Piotrków Kujawski.


                                                                                                       Ze sportowymi pozdrowieniami
                                                                                                           Zarząd klubu „Zjednoczeni”