Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Wędkarskie ostatki
dniu 12 grudnia 2009 roku w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Piotrkowie Kujawskim

odbyło się zebranie sprawozdawczo wyborcze Regionalnego Stowarzyszenia Wędkarskiego Koło Miejsko - Gminne. W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście oraz członkowie naszego koła. Kolega Prezes Jacek Nowacki podsumował bieżący rok oraz ostatnią kadencję zarządu. Na zebraniu tym wręczone zostały nagrody i upominki dla uczestników dorocznego Grand Prix w kategorii seniorów i juniorów. Nagrody wręczali Prezes Koła Jacek Nowacki oraz Dyrektor MGOKSiR w Piotrkowie Kujawskim kolega Marek Marynowski. W zebraniu uczestniczył również ż przedstawiciel Urzędu Miasta i Gminy Piotrków Kujawski kolega Grzegorz Nejman.

W kategorii seniorów kolejność miejsc przedstawia się następująco:
1 Andrzej Staszak
2. Marek Wiśniewski
3. Kazimierz Kwiliński
Kategoria Junior:
1. Żmierski Daniel
2. Wiśniewski Adrian
3. Żmierski Dawid
Uhonorowano także statuetką ryby za złowienie największego okazu. Największą rybę złowili:
1. Mazgaj Henryk – Leszcz 1,22 kg
2. Kazimierz Kwiliński - Leszcz 1,12 kg
3. Nowacki Hubert – Leszcz 1,04 kg

Zarząd RSW postanowił uhonorować statuetką ryby za złowienie tzw szlachetnej ryby kolegę Adriana Wiśniewskiego a był to węgorz.
Po uroczystym wręczeniu nagród odbyły się wybory nowych władz zarządu koła. Prezesem Koła został ponownie wybrany Kolega Jacek Nowacki. W skład nowego zarządu wszedł również kolega Henryk Mazgaj z Aleksandrowa Łódzkiego i otrzymał funkcję v-ce prezesa.
Na zakończenie zebrania kolega Prezes Jacek Nowacki w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzył wszystkim zebranym członkom i zaproszonym gościom zdrowych i wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku a dla całej braci wędkarskiej tradycyjnego połamania kija. 

                                                                       Karol Woźniak – Sekretarz Koła