Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum

Newsletter

belka
Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej...

A jednak opłacało się!
Zmagania uczestników eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej odbyły się 1 V 2009r. w Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie.
Pracowitość naszych wychowanków i upór w dążeniu do celu zaowocowało dobrym wynikiem. Nasi uczniowie uplasowali się na czołowych miejscach. Kamil Nadzieja zajął 3 miejsce, tuż za nim na 4 pozycji znalazł się Arkadiusz Kapturski.
Jednocześnie w tym dniu na etapie powiatowym został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny o tematyce „Zapobiegamy Pożarom”. W tej dziedzinie zawodnictwa dwie uczennice naszej szkoły – Oliwia Leśnik i  Justyna Dąbrowska, otrzymały pierwsze miejsca w grupie wiekowej klas I-III i IV-VI. Ich prace zostały wytypowane do eliminacji wojewódzkich. Jesteśmy dumni zarówno ze zwycięzców turnieju wiedzy jak i konkursu plastycznego. Przyczynili się oni do poprawy wizerunku nie tylko naszej szkoły, ale również naszej gminy.