Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
kreska kreska

Newsletter

belka
Jubileuszowy Turniej Tenisa Stołowego...

13 marca 2010 roku na sali gimnastycznej w Piotrkowie Kujawskim odbył się ,,X Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy Piotrków Kujawski’’ pod patronem Przewodniczącego Rady Miejskiej p. Piotra Siutkowskiego.
W zawodach brali udział: uczniowie i uczennice ze Szkoły Podstawowej z Bycza, Piotrkowa Kujawskiego i Dębołęki.

W kategorii wiekowej rocznik 1997-1998, wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Anita Tunicka, drugie miejsce Monika Szczepańska, trzecie miejsce wywalczyła Natalia Witt (wszystkie trzy dziewczyny są uczennicami naszej szkoły), wśród chłopców: Mistrzem Gminy został Dawid Gapski, drugi był Bartosz Karmowski, trzecie miejsce zajął Hubert Karmowski (wszyscy chłopcy uczęszczają do naszej szkoły).
    W kategorii klas I-IV Mistrzynią Gminy została Martyna Witt, drugie miejsce zajęła Aleksandra Woźniak, a trzecia była Oliwia Tunicka (są to uczennice naszej szkoły), wśród chłopców - pierwsze miejsce zajął Mateusz Krzyżaniak ze Szkoły Podstawowej z Piotrkowa Kujawskiego, drugie miejsce wywalczył Łukasz Deręgowski, na najniższym stopniu podium stanął Kamil Piasecki (obaj chłopcy są uczniami naszej szkoły).

Mistrzynie i Mistrzowie Gminy wywalczyli dyplomy i statuetki ,,Najlepszego Tenisisty Gminy”. Uczniowie, którzy zajęli drugie i trzecie miejsca otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary.

Wszystkim uczestnikom zawodów zostały wręczone upominki za udział w turnieju.
Nagrody w zawodach ufundowali: Burmistrz Piotrkowa Kujawskiego - p. Mirosław Skonieczny oraz Przewodniczący Rady Miejskiej- p. Piotr Siutkowski.
Turniej sędziowali: Z.Karpiński, M.Palusiak i D.Wysocka.
Wszystkim, którzy brali udział w zawodach dziękujemy za zaangażowanie i sportową rywalizację. Zwycięzcom: jeszcze raz bardzo, bardzo gratulujemy.