Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
kreska kreska

Newsletter

belka
Turniej tenisa stołowego...

19 października w Szkole Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim odbyły się zawody o mistrzostwo gminy w tenisie stołowym dziewcząt oraz chłopców.
W zawodach wzięły udział dwuosobowe zespoły dziewcząt oraz chłopców ze Szkoły Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim, Szkoły Podstawowej w Byczu oraz Szkoły Podstawowej w Dębołęce. Zawody przeprowadził Tomasz Jaroński, nauczyciel wychowania fizycznego.
     W wyniku rozgrywek w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Dębołęce, reprezentowana przez Martynę Witt oraz Aleksandrę Woźniak. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim, natomiast trzecie miejsce przypadło uczennicom ze Szkoły Podstawowej w Byczu.
    W kategorii chłopców I miejsce i tytuł Mistrzów Gminy zdobyli również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dębołęce: Hubert Karmowski i Przemysław Karolczak. Drugie miejsce zajęła drużyna chłopców z Piotrkowa Kujawskiego, natomiast miejsce trzecie zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Byczu.
W nagrodę uczniowie otrzymali dyplomy a zwycięskie drużyny ze Szkoły Podstawowej w Dębołęce, reprezentowały gminę Piotrków Kujawski podczas Mistrzostw Powiatu Radziejowskiego, które odbyły się 28 października w Pocierzynie. Miłą niespodzianką było dla nas zajęcie I miejsc przez uczniów naszej szkoły, zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt, zdobywając tytuł mistrzów powiatu radziejowskiego a jednocześnie dając im awans do ćwierćfinału Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa kujawsko – pomorskiego w tenisie stołowym, które odbyły się 8 listopada 2010r. we Włocławku. Podczas turnieju zespół dziewcząt z naszej szkoły uplasował się na IV miejscu, natomiast zespół chłopców zajął V miejsce.