Serwis UMiG Piotrków Kujawski

herb

Strona główna
kreska
img
img
img
img
img
img
belka
ico ico ico
Plan miasta Galeria Informator lokalny
ico ico ico
Pogoda Służba zdrowia Ekologia
kreska
baner
kreska

Komunikaty / Ogłoszenia

Ogłoszenie Osoby pobierające świadczenia rodzinne
więcej...
Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim informuje, iż z dniem 01.04.2007 r. obowiązuje nowy numer telefonu do jednostki Policji
więcej...
Urząd Miasta i Gminy informuje, że pozostała część artykułów niewidocznych na stronie głównej Miasta i Gminy Piotrków Kujawski znajduje się w dziale Archiwum
więcej...
kreska kreska

Newsletter

belka
Informacja – świadczenia rodzinne.
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że w dniu 01-01-2009r. weszła w życie nowelizacja ustawy o świadczeniach rodzinnych (Dz.U. 18 grudnia z 2008r., Nr 223, poz. 1456).

Zgodnie art. 2 cytowanej ustawy aktualny okres zasiłkowy tj. od 1 września 2008r. do 31 sierpnia 2009r. na który ustalono prawo do świadczeń rodzinnych przedłuża się do dnia 31 października 2009 r.
W związku z powyższym prosimy osoby korzystające ze świadczeń rodzinnych o osobisty kontakt w celu przedłużenia okresu pobierania przyznanych świadczeń.
Świadczenia rodzinne przysługujące za wrzesień i październik 2009r., które są uzależnione od nauki w szkole lub szkole wyższej wypłacane będą po udokumentowaniu kontynuacji nauki stosownym zaświadczeniem.
Dodatki do zasiłków rodzinnych z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego 2009/2010 będą przyznawane i wypłacane na podstawie odrębnego wniosku złożonego najpóźniej do 31 października 2009r.
Wszelkich dodatkowych informacji udzielają pracownicy ds. świadczeń rodzinnych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.